Optical-Fiber

רשתות תקשורת

מספקת שרותים הכוללים תחזוקת מחשבים ושרתים, ניהול רשתות והקמת תשתיות, תכנון וניתוח רשתות תקשורת.
שירותים אלו כוללים תהליך של בחינה מחדש ושיפור של מערכות קימות לצורך עבודה מיטבית רציפה ללא תקלות.
עידכונים שותפים של מערכות ההפעלה ועידכוני אבטחה.
בדיקה שוטפת של המערכת בעזרת כלי ניטור מתקדמים.

הקמת תשתיות תקשורת

תכנון תשתיות תוך חשיבה על צורכי הלקוח כגון יעילות, הוזלת עלויות, קיצור תהליכי עבודה .

הקמת תשתית אינטרנט ותקשורת מחשבים.
פריסת כבלי תקשורת.
התקנת נקודות תקשורת בהתאם לצרכים.
אספקה והתקנת נתבים, רכזות רשת, נקודות גישה אלחוטיות לגלישה בכל פינה בעסק.
תיכנון והתקנת ארונות תקשורת.

שרותי ענן מתקדמים

מחשוב בענן – Cloud computing הוא שירות הניתן למשתמש באמצעות מחשב מרוחק, אליו מתחבר המשתמש דרך רשת האינטרנט או באמצעות קו תקשורת ייעודי.
בענן המחשוב נמצאים האפליקציות, הקבצים, הדוא"ל או השרתים של מערכות העסק או החברה והם מופעלים מיחידות קצה מרוחקות. כתוצאה מכך אין המשתמשים צריכים לרכוש ולנהל משאבי ומערכות מחשוב ובמקום זאת שוכרים אותה כשירות מספקים שמעמידים כוח מחשוב שהגישה אליו תהיה מרחוק דרך האינטרנט.
מאפיין זה מאפשר להימנע מהוצאות גדולות על רכישת ציוד ותוכנות תשתית ומהצורך לנהל אותן. ענן המחשוב מאפשר למשתמש שליטה וויסות של עוצמת המחשוב הנדרשת, כך שבעיתות עומס ניתן לשכור כוח מחשוב גבוה יותר ובעתות רגיעה להקטין את ההוצאה. בחלק מהמימושים של התפיסה גם נחסך הצורך לפתח או לנהל יישומים.
החזון של ענן המחשוב הוא לאפשר למשתמשים להתחבר לכל שירותי המחשוב להם הם זקוקים באמצעות האינטרנט, באופן דומה להתחברות לרשת החשמל. על אף שבדרך כלל המושג ענן מחשוב מתייחס למרכזי מחשוב של ספק חיצוני יש המשתמשים גם במושג "ענן מחשוב פנימי", מושג המתייחס לשירותים הניתנים בגבולות אותו ארגון, אך באתרים פיזיים שונים.
שחזור לאחר אסונות מהענן
גם הפסקה קצרה בשירות עלולה לפגוע ביתרון התחרותי שלך. עליך להתכונן לכך בעזרת תוכנית גיבוי ענן עסקית שכוללת שחזור מאסונות עבור כל מערכות ה- IT העיקריות – ללא ההוצאות הנובעות מתשתית משנית

גיבויי אוטומטי לעסק

שירותי הגיבוי של ננו מחשבים בענן מאפשרים גיבויי נתונים שוטף מרוחק ומחוץ למשרד אשר מונעים אובדן נתונים כתוצאה מטעוית אנוש, וירוסים, האקרים,ברקים ונחשולי מתח, שרפות, הצפות ונזקי טבע נוספים.

שיתוף ונגישות לענן

שירותי מחשוב בענן מאפשרים שיתוף קבצים, תוכנות, דואר אירגוני מכל מקום בעולם בפשטות וביעילות.

שרת וירטואלי בענן

שרת וירטואלי בענן כולל פתרונות חדשניים אשר מאפשרים ללקוחותינו להנות מיתרונות טכנולוגיים מתקדמים ללא צורך ברכישת שרתים או שדרוג חומרה, תוכנה מתמיד ומיותר המאפשר עבודה משותפת של כל המשתמשים, חיסכון חשמל, אחסון, גיבויים, שיתוף קבצים, תוכנות ואבטחת מידע.

מחשבים

אצלנו בחברת ננו מחשבים ניתן להשיג את כל סוגי המחשבים לעסק.
תחנות עבודה בהרכבה אישית לכל מטרה וכיס, מחשבי מותג מהחברות המובילות.
מחשבים ניידם וטאבלטים לכל מטרה לפי צרכי הלקוח מהמותגים : Dell, HP, Lenovo, Asus, Toshiba ועוד…

שרתים וציוד מקצועי

אצלנו בחברת ננו מחשבים תוכלו לרכוש שרת לעסק לפי הצרכים , ארונות תקשורת ,הקמת תשתית רשת למשרד מכשירי אל פסק מותאמים לעסקים.

ציוד הקפי ומדפסות

אצלנו בחברת ננו מחשבים תוכלו לרכוש תוכנות וציוד הקפי למחשבים כגון:
מדפסות, מסכי מחשב, מקלדות ועכברים, אל פסק, חומרה למחשבים, ציוד תקשורת, כבלים ומתאמים רשיונות לתוכונות כמו Office, Windows ועוד…

פתרונות ההגנה של ננו מחשבים

פתרונות ההגנה של ננו מחשבים
מעניקה מענה מקיף לצרכי אבטחת המידע של העסק, החל מפתרונות תשתיתיים שמגנים על ליבת מערכות אחסון, בסיסי נתונים, מערכות הפעלה וטלפוניה ועוד, ועד לפתרונות עבור היישומים המצויים בשכבות המחשוב העליונות.
היכולת של ננו מחשבים להעניק לקשת רחבה של חברות מעטפת הגנה המותאמת לצרכיהם, נגזרת באופן ישיר מההבנה שלנו בתהליכים עסקיים שונים והשלכותיהם.
עולם אבטחת המידע חשוב לשקט הנפשי שלך, אבל חשוב לא לפגוע בחווית המשתמש.

datasecurity

אבטחת מערכות מידע

היא פעילות שמטרתה הגנה על מערכות מחשב מפני סיכונים המאיימים עליהן.
אבטחה זו כוללת אבטחה פיזית של המבנה שבו נמצאות מערכות המחשב, אבטחה של מערכות החומרה והתוכנה ואבטחה של המידע שנאגר בהן.
מאגרי מידע רבים, המשמשים עסקים, וחברות מאוחסנים על גבי מחשבים בעלי גישה לאינטרנט. בנוסף, גם למאגרים המבודלים מהאינטרנט ניתן לגרום נזק באמצעות גישה ישירה שאינה באמצעות הרשת.
מאגרי מידע אלו כוללים מידע אישי, עסקי וביטחוני. מרכיב מרכזי של תחום אבטחת המידע הוא הגנה על מאגרי מידע אלו מפני גישה בלתי מורשית למידע.

Help-Desk